Stig Claesson färglitografi
2016-04-01
372830
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Porträtt, signerad Stig Claesson, 75/75, färglitografi, ca 58x44 cm
Passepartout vågig