Satsbord
2016-04-01
372820
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 2 dlr, 1950-tal, teak, ena skivan med stenbeläggning, höjd 45, 26x42 cm
Visst slitage