Golvlampa mässing
2016-04-01
372813
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, mässing, kannelerad och svärtad stång, höjd 164 cm
Skärm med skador