Soffa
2016-04-02
372791
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFA, 1950/60-tal, höjd ca 93, underrede i björk, stoppad med textil klädsel, sitthöjd 43 samt längd 133 cm
Slitage på delar av klädseln.