Taklampa
2016-04-02
372779
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, rökfärgat glas, 1 lampa höjd (med sladd) ca 132, största vidd ca 42 cm
Smärre slitage