Taklampa
2016-04-02
372777
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, trearmad med räfflade kupor, största spännvidd ca 42 cm
Smärre slitage