Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2016-04-02
372746
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 186/200, färglitografi, bladmått 73x62 cm