Oljemålning
2016-04-01
372738
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydligt signerad och daterad 1850, olja på papp-pannå, ca 13x19 cm