Rudolf Höckner
2016-04-01
372719
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUDOLF HÖCKNER (1864-1942): Stadsmotiv, signerad, olja på pannå, 28x44 cm