Edvin Ollers
2016-04-01
372716
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Motiv med hus, signerad och daterad 1945 olja på duk 33x41 cm