Edvin Ollers oljemålning
2016-04-01
372714
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Fruktstilleben, signerad och daterad 1946, olja på duk 34x46 cm