Bordsarmatur 1900-talets mitt
2016-04-01
372712
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, 1900-talets mitt, turkos, svart samt förkromad metall, höjd 30 cm
Bruksslitage