Golvarmatur 5 skärmar
2016-04-01
372703
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVARMATUR, 5 skärmar, 1900-talets mitt, svartlackerad metall samt skärmar i akryl, höjd 170 cm
Visst slitage