Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-04-01
372699
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), rokokodam, olja på duk, ca 46 x 35 cm
Dubblerad, lagad reva