Fat Kina
2016-04-03
372632
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 3 st., porslin, Kina, 1800/1900-tal, floral dekor med emaljfärger, diameter ca 29-35 cm
Smärre slitage