Oscar Reutersvärd
2016-03-31
372631
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjlig figur samt Sverige 25, signerade, ea, färglitografier, motivmått 35,5x24 resp. 60,5x50,5 cm
En med liten glasspricka vid nedre hörn