Andreas Lundberg
2016-03-31
372628
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): (2), Stjärnor, monogramsignerad AL, numrerade 11/75 resp. 12/75, färglitografier, bladstorlek 31x54 cm, oramade