Lockurna Kina
2016-04-03
372622
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått i form av figurer i landskap, höjd ca 16 cm
Spricka samt ett nagg, slipad övre kant