Bolle bemålat trä
2016-03-31
372609
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOLLE, bemålat trä med blommor samt text på norska som följer: Jeg er vakker og forgyldt helst naar jeg av öl er fyldt, diameter 26 cm
Färgbortfall, slitage