Bordsurna Kina
2016-04-03
372608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSURNA, porslin, Kina, hänklar, figural dekor samt med tecken, höjd ca 42,5 cm
Nagg vid mynningen, smärre slitage