Perukstockar Kina
2016-04-01
372593
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PERUKSTOCKAR, 1 par, Kina, 1800/1900-tal, figural dekor med emaljfärger, höjd ca 28,5 cm
Smärre slitage