Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1930-tal, i ek med 15 lådor, mässingsbeslag samt jalusi, tillverkat vid Åtvidabergs snickerifabrik, höjd 190, 48x40 cm
Bruksslitage
372569
2016-03-31