Preben Hornung blyerts
2016-03-31
372545
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PREBEN HORNUNG (Danmark, 1919-1989): Komposition, signerad a tergo, daterad 30.5.65, blyerts, ca 24x19 cm