Gustav Rudberg Stockholm litografi
2016-03-31
372534
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (2), Stockholmsvyer, signerade Gustav Rudberg 197/250, litografier