Ulrica Hydman Vallien litografi
2016-03-31
372532
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) signerade Ulrica HV, 694/1500, ligografier, vardera 52x37,5 cm