Skrivbord mewd rullklaff
2016-03-30
372468
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD med rullklaff, ek 1900-talets början, höjd 127, 88x151 cm
Skador, nyckel saknas, lös listdel