Peter Dahl
2016-03-30
372456
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition, signerad Peter Dahl, 24/150, litografi, 42x28 cm