Bengt Lindström färglitografi
2016-03-30
372437
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), "Ovanligt möte", figurkomposition, signerad Lindström, HC, färglitografi, ca 51x72 cm