Bengt Lindström färglitografi
2016-03-31
372421
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), "Rose-Maries Baby", figurkomposition, signerad Lindström, 44/60, färglitografi, ca 64x48 cm