Fartygsporträtt

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

12 000 SEK

2 000 SEK

FARTYGSPORTRÄTT: Svenska pansarkryssaren "Fylgia",otydligt monogramsignerad och daterad 1907, akvarell, ca 36x53 cm

372315

2016-03-29