Gustav Wilhelm Palm Villa Borghese Roma
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Italiensk gatupojke", signerad och daterad GWP 28/9 44, olja på papper, ca 27x19 cm
Kuntoraportti
Uppfodrad på pannå
372306
Päivämäärä:
2016-03-29