Ljusstakar i silver
2016-03-29
372255
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, importstämplar, höjd ca 26 cm
Slitage