Fartygsporträtt
2016-03-29
372213
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARTYGSPORTRÄTT, "Mona", signerad K Koster Amsterdam Holland, olja på duk, ca 39x79 cm
Krackelyrer