Ryno Friberg oljemålning
2016-03-29
372190
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): Motiv från Sofielunds säteri, signerad Ryno, olja på duk, ca 41x33 cm