Emanuel Bernstone färglitografi
2016-03-29
372174
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Spovsnäppa, signerad, 247/290, färglitografi, bladmått ca 30 x 73 cm