Vas Kina
2016-03-28
372140
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, polykroma färger mot gul botten, höjd ca 40 cm
Smärre slitage