Terrin med lock Kina 1700-tal
2016-04-01
372105
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRIN med LOCK, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått samt guld, diameter ca 22,5 cm
Slitage, lagningar