Olle Nordberg
2016-04-04
372077
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap, signerad och daterad 38, olja på pannå, dagermått ca 36 x 54 cm