Victor Vasarely färgserigrafi
2016-03-31
372053
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 168/250, färgserigrafi, 54x50 cm