Bo Swenson färglitografi
2016-03-29
372003
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BO SWENSON (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 41/45, färglitografi, 70x80 cm