Axel Knipschild
2016-03-29
371976
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): "Mindspace", väggobjekt, bemålat trä, signerade och daterade Axel Knipschild 1978 samt med dedikation à tergo, höjd ca 77 cm