Laszlo Pal Kiss
2016-03-29
371962
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASZLO PAL KISS (född 1923): (2), "Siv skal få gull hår" resp "Vödar og fauvismulven", färgetsningar, båda signerade och daterade 67 samt en numrerad 3/10, 31x24 resp 25x31 cm