Mariano Hernandez olja
2016-03-31
371948
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANO HERNANDEZ (Spanien, född 1928): Komposition, signerad och daterad på baksidan Hernandez Paris 1969, olja på duk, 40x40 cm