Olle Bonniér litografi
2016-03-29
371921
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonniér -64, 106/310, litografi, 50x43 cm
Gulnad