Stolar provinsarbeten
2016-03-27
371884
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 6 st., snarlika, gustavianska provinsarbeten, sitthöjd ca 44 cm
Skador, lagningar, renoverade