Lisa Larson figurin
2016-03-27
371877
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Charlotta", stengods, Gustavsberg, signerad LL, handmålad dekor, formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm
Fot med mindre nagg