Lisa Larson figurin
2016-03-27
371875
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Dora", Gustavsberg, stengods, delvis blåglaserad, signerad "Dora Sweden, Lisa L, k", höjd ca 27 cm
Mindre kantnagg