Lars Calmar
2016-03-31
371833
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS CALMAR (f 1968), skulptur, lergods, signerad samt numrerad, höjd 39 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg