Urna med lock
2016-03-26
371797
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger av sällskap på terass, totalhöjd ca 30 cm
Skador på innerkantens mynnning