Jardinjär
2016-03-26
371692
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JARDINJÄR, silver, 1900-talets första del, nyrokoko, höjd 13, längd 32 cm, vikt ca 320 g
Slitage, gåvorgravyr